Instalator paneli słonecznych Holandia

Instalator paneli słonecznych Holandia

Szczegóły

Lokalizacja: Nijmegen
Rodzaj zatrudnienia:
Wynagrodzenie: 2300
Waluta:

Pełen opis oferty

Instalator paneli słonecznych Holandia. Każdego dnia będziesz instalować panele słoneczne na dachach spadzistych i płaskich u klientów prywatnych. Ponieważ instalujemy panele słoneczne w Holandii w inny sposób niż gdzie indziej, szukamy instalatora paneli słonecznych, który ma już doświadczenie w Holandii w instalowaniu i podłączaniu paneli słonecznych. Nawet jeśli masz doświadczenie jako elektryk i jesteś gotowy na nowe wyzwanie, szukamy właśnie Ciebie. I Nie boisz się pracować na wysokości. Codziennie umieszczasz panele słoneczne na różnych typach dachów w różnych regionach. Przyjeżdżasz na miejsce, budujesz rusztowanie, montujesz panele słoneczne na dachu i instalujesz okablowanie do falownika w domu. Obowiązkowa jest również znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (poziom komunikatywny) oraz posiadanie ważnego prawa jazdy.

Wynagrodzenie zależy od Twojego doświadczenia. 525 € – 625 € (bez ubezpieczenia zdrowotnego). Wypłacane tygodniówki, bezpłatne jednoosobowe zakwaterowanie.

Szukasz pracowników? Dodaj swoje ogłoszenia

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawa z 2002 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 101 poz. 926, ze zmianami).”Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Osoba odpowiedzialna za rekrutację: Daria Młynarczyk, Tel: 607 968 294. Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV na adres email:daria.mlynarczyk@injobs.pl w tytule: „Instalator paneli słonecznych Holandia, imię i nazwisko”

Praca Niemcy

Może zainteresuje Cię również

injobs
Twój zaufany partner w pośrednictwie pracy
injobs
Hej ! 👋
W czym możemy pomóc?
12:57
Rozpocznij rozmowę