Hydraulik Szwajcaria praca

Hydraulik Szwajcaria praca

Szczegóły

Lokalizacja: Szwajcaria
Rodzaj zatrudnienia:
Wynagrodzenie: 3800
Waluta:

Pełen opis oferty

Hydraulik Szwajcaria praca. Hydraulik to specjalista od instalowania, konserwacji i naprawy systemów hydraulicznych. Praca jako hydraulik w Szwajcarii jest dobrze opłacana i doceniana, ponieważ kraj ten jest ważnym centrum przemysłu hydraulicznego. Wymagania dotyczące kwalifikacji i doświadczenia są jednak wysokie. Dlatego kandydaci powinni posiadać odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie w branży. Wiele ofert pracy wymaga znajomości języka niemieckiego lub francuskiego. Ponieważ te języki są powszechnie używane w przemyśle. Warunki pracy dla hydraulików w Szwajcarii są dobre, pracownicy mogą liczyć na wysokie wynagrodzenie, dobre warunki pracy oraz stabilne zatrudnienie.

Oferujemy:

– wynagrodzenie – 32-37CHF + 16CHF dziennej diety

Wymagania:

– wymagany dobry niemiecki

Agencja pracy Niemcy

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim na adres email: karolina.dorflinger@injobs.pl, w tytule maila prosimy o wpisanie „Hydraulik Szwajcaria praca, imię i nazwisko”

Kontakt telefoniczny od PN-Pt od 08:00-16:00 po nr tel. +48 572 363 613

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia”

Szwajcaria jest krajem położonym w Europie, graniczącym z Niemcami, Austrią, Liechtensteinem, Włochami i Francją. Kraj znany z wysokiej jakości produktów i usług oraz zaawansowanej technologii. Są tam piękne górskie krajobrazy, a turystyka jest ważnym elementem gospodarki kraju ale jest również znana z dobrze rozwiniętego systemu edukacji i zdrowia, a także z wysokiego poziomu bezpieczeństwa i stabilności politycznej. Szwajcaria jest również jednym z najbogatszych krajów świata, a jej gospodarka jest silna i stabilna.

Praca za granicą. Oferty pracy dla spawaczy

Może zainteresuje Cię również

injobs
Twój zaufany partner w pośrednictwie pracy
injobs
Hej ! 👋
W czym możemy pomóc?
12:57
Rozpocznij rozmowę