Frezer

Frezer

Szczegóły

Lokalizacja: Niemcy
Rodzaj zatrudnienia:
Wynagrodzenie: 2200
Waluta:
[aplikuj_przycisk]

Pełen opis oferty

Frezer Niemcy praca od zaraz. Frezer to zawód wymagający specjalistycznych umiejętności i doświadczenia. Zadaniem frezera jest przetwarzanie materiałów za pomocą frezarek. Frezerzy są potrzebni w różnych branżach, takich jak przemysł metalowy, samochodowy, lotniczy czy budowlany. W Niemczech oferty pracy dla frezerów są dostępne w różnych regionach kraju. Wymagania stawiane frezerom mogą się różnić w zależności od miejsca pracy i branży. Zazwyczaj wymagane są doświadczenie w pracy na frezarce, znajomość rysunku technicznego oraz umiejętności obsługi specjalistycznego oprogramowania. Jeśli posiadasz odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie w pracy jako frezer, praca w Niemczech może być dla Ciebie interesującą opcją. Warto jednak pamiętać, że w niektórych przypadkach znajomość języka niemieckiego może być wymagana, a także należy zapoznać się z wymaganiami stawianymi przez danego pracodawcę w ofercie pracy.

Oferujemy:

– miesięcznie od 2200€ netto

– darmowe mieszkanie

– umowa bez banku godzin

Wymagania:

– wymagany minimalny niemiecki 

Agencja Pracy Niemcy. Niemcy praca

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim na adres email: karolina.dorflinger@injobs.pl, w tytule maila prosimy o wpisanie „Frezer Niemcy praca od zaraz, imię i nazwisko”

Kontakt telefoniczny od PN-Pt od 08:00-16:00 po nr tel. +48 572 363 613

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia”

Praca w Holandii 

Może zainteresuje Cię również

× Jak mogę pomóc?