Elektryka przemysłowa Niemcy

Szczegóły

Lokalizacja: Ascha
Rodzaj zatrudnienia:
Wynagrodzenie: 2500
Waluta:
[aplikuj_przycisk]

Pełen opis oferty

Elektryka przemysłowa Niemcy. Miejsce pracy: Ascha94347 Niemcy.

Zakres obowiązków

  • budowa/okablowanie stacji transformatorowych
  • tworzenie parków solarnych
  • budowa zakładów przemysłowych

Wymagania

  • znajomość języka niemieckiego (umiejętność porozumiewania się w miejscu pracy)
  • doświadczenie zawodowe
  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech
  • prawo jazdy i samochód

Oferujemy

  • 15-16 euro brutto/h + 55-60 euro diety za każdy przepracowany dzień
  • zakwaterowanie kosztuje około 25-28 euro na dobę – pokój jednoosobowy

Osoba odpowiedzialna za rekrutację: Tel: 798 981 440. Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV na adres email: praca@injobs.pl w tytule: „Elektryka przemysłowa Niemcy, imię i nazwisko”

Praca Szwajcaria

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawa z 2002 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 101 poz. 926, ze zmianami).”Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Zobacz wszystkie oferty pracy dla elektryków

Może zainteresuje Cię również

× Jak mogę pomóc?