Elektryk utrzymania ruchu praca za granicą

Elektryk utrzymania ruchu praca za granicą

Szczegóły

Lokalizacja: Gera
Rodzaj zatrudnienia: Stała oferta
Wynagrodzenie: 2352
Waluta: EURO

Pełen opis oferty

Elektryk utrzymania ruchu praca za granicą. Praca w systemie pracy 4 brygadowym, ale dzięki temu mogą panowie dobrze zarobić. Elektryk utrzymania ruchu to specjalista zajmujący się utrzymaniem w sprawności maszyn, urządzeń i instalacji elektrycznych w zakładach przemysłowych. Jego głównym zadaniem jest zapewnienie ciągłości produkcji poprzez monitorowanie, diagnozowanie i usuwanie awarii oraz regularne konserwacje. Elektryk utrzymania ruchu musi być w stanie identyfikować różnego rodzaju awarie i problemy związane z instalacjami elektrycznymi oraz urządzeniami mechanicznymi. Wykorzystuje do tego narzędzia diagnostyczne, testery i multimetry. Elektryk utrzymania ruchu zajmuje się także montażem i konfiguracją nowych urządzeń oraz modernizacją istniejących systemów. Musi być zaznajomiony z najnowszymi technologiami i trendami w dziedzinie automatyki przemysłowej.

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego – komunikatywny
  • prawo jazdy

Warunki:

  • 14€ netto – około 2352€ netto
  • darmowa kwatera
  • umowa niemiecka
  • możliwość zaliczek 

Osoba odpowiedzialna za rekrutację: Tel: 798 981 440. Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV na adres email: praca@injobs.pl w tytule: „Elektryk utrzymania ruchu praca za granicą, imię i nazwisko”

Busy do Niemiec

Elektryk utrzymania ruchu praca za granicą

Praca w Niemczech

Prosimy o załączenie klauzuli: „Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez injobs.pl Sp. z o.o. z siedzibą w 11-700 Mrągowo ul. Mazurska 1, będącego administratorem moich danych osobowych do celów związanych z procesem obecnej jak i przyszłych rekrutacji. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e – mail na adres info@injobs.pl ”.

Oferty pracy za granicą dla elektryków

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Data dodania oferty – 2024-02-19

Kraj – Niemcy, miejscowość Gera

Wynagrodzenie – od 2352 euro netto

Może zainteresuje Cię również

injobs
Twój zaufany partner w pośrednictwie pracy
injobs
Hej ! 👋
W czym możemy pomóc?
12:57
Rozpocznij rozmowę