Elektryk budowlany Niemcy 3000e

Szczegóły

Lokalizacja: Bawaria/Badenia Wirtembergia/Południe Niemiec
Rodzaj zatrudnienia:
Wynagrodzenie: 3000
Waluta:
[aplikuj_przycisk]

Pełen opis oferty

Elektryk budowlany Niemcy 3000e. Oferta bez auta. Stawka od 3000€.

Zakres obowiązków

  • montaż ogólnych instalacji elektrycznych
  • praca w domach/mieszkaniach, jak i na budowach według planów
  • doświadczenie przy nowych, jak i starych instalacjach elektrycznych
  • przegląd, naprawa, konserwacja
  • praca u klienta w oparciu o Państwa umiejętności

Wymagania

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego warunek konieczny
  • świadectwo czeladnicze w zawodzie elektryka lub pokrewne – warunek konieczny
  • wieloletnie doświadczenie w zawodzie (minimum 3 lata)
  • prawo jazdy kategorii B, jak i własny samochód będzie atutem, ale nie jest warunkiem koniecznym
  • elastyczność i niezawodność w pracy, jak i samodzielność
  • gotowość do pracy na południu Niemiec (Bawaria, Hesja, Turyngia, Badenia-Wirtembergia)

Oferujemy

  • wynagrodzenie od 140 € brutto za każdy przepracowany dzień (17,50 € brutto/h)
  • dodatkowo dieta w wysokości od 72 € netto za każdy przepracowany dzień (9 € netto/h)
  • organizujemy zakwaterowanie w miejscu wykonywania pracy
  • cotygodniowe zaliczki do 250€!
  • niemiecka umowę o pracę na czas nieokreślony w oparciu o BAP/DGB Tarifvertrag,
  • doradztwo i pomoc naszego polskojęzycznego opiekuna

Osoba odpowiedzialna za rekrutację: Tel: 798 981 440. Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV na adres email: praca@injobs.pl w tytule: „Elektryk budowlany Niemcy 3000e, imię i nazwisko”

Praca Szwajcaria

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawa z 2002 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 101 poz. 926, ze zmianami).”Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Zobacz wszystkie oferty pracy dla elektryków

Może zainteresuje Cię również

× Jak mogę pomóc?