Asystent produkcji metalowej

Asystent produkcji metalowej

Szczegóły

Lokalizacja: Niemcy
Rodzaj zatrudnienia:
Wynagrodzenie: 1750
Waluta:

Pełen opis oferty

Asystent produkcji metalowej. Polerowanie, piłowanie, wiercenie części metalowych (głównie aluminium) w inżynierii mechanicznej.  Praca na zmianę dzienną od 07.00 rano. Miejsce pracy stacja kolejowa bezpośrednio przy firmie.

Oferta:

  • stawka 13.5€ brutto + 10€ dieta dzienna
  • stawka 1 750€
  • Pokój 2-osobowy/bezpłatnie 

Wymagania:

  • wymagany samochód
  • niemiecki minimalny poziom A2

Praca Niemcy

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim na adres email: kontakt@injobs.pl, w tytule maila prosimy o wpisanie „Asystent produkcji metalowej, imię i nazwisko”

Agencja pracy za granicą

Kontakt telefoniczny od PN-Pt od 08:00-16:00 po nr tel. +48 514 630 888

Busy do Niemiec codziennie

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia”

Praca w Niemczech od zaraz. Wyjedź do pracy w Niemczech. 

Może zainteresuje Cię również

injobs
Twój zaufany partner w pośrednictwie pracy
injobs
Hej ! 👋
W czym możemy pomóc?
12:57
Rozpocznij rozmowę