Praca Ślusarz Niemcy

Szczegóły

Lokalizacja: Fulda
Rodzaj zatrudnienia:
Wynagrodzenie: 2500
Waluta:

Pełen opis oferty

Obecnie dla naszego niemieckiego klienta poszukujemy osób na stanowisko:
Praca Ślusarz Niemcy, z umiejętnością spawania MAG

Zakres obowiązków:

⦁ montaż i spawanie balkonów/balustrad na warsztacie

⦁ pożądane umiejętności spawanie MAG.

Wymagania:
⦁ min. podstawowa znajomość j. niemieckiego

⦁ wykształcenie kierunkowe lub pokrewne (mile widziane)
⦁ doświadczenie na podobnym stanowisku
⦁ umiejętność spawania metodą MAG
⦁ umiejętność obsługi elektronarzędzi

Oferujemy:
⦁ zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy uwzględniające: ubezpieczenie społeczne, płacę ustaloną na warunkach niemieckich

⦁ dietę 55 €/dzień
⦁ wynagrodzenie  od 12 € /h
⦁ tygodniowe zaliczki

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim na adres email: rekrutacja@injobs.pl z dopiskiem „Praca Ślusarz Niemcy”

kontakt telefoniczny  od PN – PT od 08:00-16:00  nr 517 455 345

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia”

Może zainteresuje Cię również

injobs
Twój zaufany partner w pośrednictwie pracy
injobs
Hej ! 👋
W czym możemy pomóc?
12:57
Rozpocznij rozmowę