Praca dla hydraulików w Niemczech

Praca dla hydraulików w Niemczech

Szczegóły

Lokalizacja: Frankfurt nad Menem
Rodzaj zatrudnienia:
Wynagrodzenie: 2300
Waluta:

Pełen opis oferty

Praca dla hydraulików w Niemczech. Obecnie w Niemczech jest duże zapotrzebowanie na hydraulików. Praca dla hydraulików w Niemczech obejmuje szeroki zakres zadań. Jest to instalowanie i naprawianie systemów hydraulicznych w różnych budynkach i obiektach przemysłowych. Więc jeżeli chcesz pracować jako hydraulik w Niemczech, zwykle wymagane jest ukończenie odpowiedniego kursu lub szkolenia. Praca dla hydraulików w Niemczech jest zwykle dobrze płatna, a wynagrodzenie może różnić się w zależności od doświadczenia i umiejętności. Hydraulicy w Niemczech mogą pracować na etat lub jako pracownicy zatrudnieni na umowę o dzieło. W niektórych przypadkach hydraulicy mogą pracować w trybie nadgodzin lub w weekendy, w zależności od potrzeb projektów. Wymagana jest znajomość języka niemieckiego w pracy jako hydraulik w Niemczech.

Oferujemy:

  • 2300 € netto
  • kwatera zapewniona – darmowa 

Wymagania:

  • niemiecki podstawowy i samochód (na team tylko u jednej osoby)

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV na adres email:
karolina.dorflinger@injobs.pl w tytule: „Praca dla hydraulików w Niemczech”. Kontakt telefoniczny od PN- PT od 08:00-16:00 pod nr Tel: 48 572 363 613

Praca w Holandii

Prosimy o załączenie klauzuli: „Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez injobs.pl Sp. z o.o. z siedzibą w 11-700 Mrągowo ul. Mazurska 1, będącego administratorem moich danych osobowych do celów związanych z procesem obecnej jak i przyszłych rekrutacji. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e – mail na adres info@injobs.pl ”.

Bus do Niemiec

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Agencja pracy za granicą

Może zainteresuje Cię również

injobs
Twój zaufany partner w pośrednictwie pracy
injobs
Hej ! 👋
W czym możemy pomóc?
12:57
Rozpocznij rozmowę