Praca w Altenburg operator maszyn cnc

Praca w Altenburg operator maszyn cnc

Szczegóły

Lokalizacja: Altenburg
Rodzaj zatrudnienia: Stała oferta
Wynagrodzenie: 2500
Waluta: EURO
[aplikuj_przycisk]

Pełen opis oferty

Praca w Altenburg operator maszyn cnc. Operator maszyn CNC (Computer Numerical Control) pełni kluczową rolę w procesie produkcyjnym, obsługując i nadzorując obrabiarki numeryczne. Operator maszyn CNC musi być dokładny, precyzyjny, zdolny do pracy w środowisku zautomatyzowanym oraz posiadać umiejętność szybkiego reagowania na ewentualne problemy techniczne. Ponadto, znajomość rysunku technicznego, umiejętność czytania i interpretacji programów CNC oraz zdolność do współpracy zespołowej są również ważnymi aspektami pracy na tym stanowisku.

WYMAGANIA:

  • znajomość niemieckiego na poziomie A2
  • samochód na dojazdy do pracy

Oferta:

  • 14€ brutto+20€ diety dziennej
  • kwatera darmowa
  • wynagrodzenie miesięczne około 2500€ netto

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim na adres email: karolina.dorflinger@injobs.pl, w tytule maila prosimy o wpisanie „Praca w Altenburg operator maszyn cnc, imię i nazwisko”

Praca w Altenburg operator maszyn cnc

Zobacz wszystkie oferty pracy w Niemczech

Kontakt telefoniczny od PN-Pt od 08:00-16:00 po nr tel. +48 572 363 613

Praca Niemcy

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia”

Może zainteresuje Cię również

× Jak mogę pomóc?