Praca ślusarz Brema

Szczegóły

Lokalizacja: Brema
Rodzaj zatrudnienia:
Wynagrodzenie: 2300
Waluta:

Pełen opis oferty

Praca ślusarz Brema. 10x Ślusarz do Bremen.

Zadania:

– Prace naprawcze i konserwacyjne przy silnikach

– Rozwiązywanie problemów, naprawa i konserwacja pojazdów

– Obsługa dźwigów/wózków widłowych

– Podnoszenie ciężarów

Szczególne cechy pracy:

Ukończone szkolenie w branży monterskiej/metalowej, z co najmniej 2,5-letnim stażem, wczesne i późne zmiany co tydzień

W razie potrzeby przy tym zamówieniu możliwe jest również opcjonalne przedłużenie do maksymalnego okresu leasingu

Czas pracy:

2 zmiany (normalne godziny pracy)

codzienne godziny pracy od 6 do 14 – 39 godzin w tygodniu

Oferujemy:

– stawka 13,50 euro netto za każda przepracowaną godzinę.

– 2300euro netto/168h oraz darmowe zakwaterowanie

Wymagania:

– język niemiecki komunikatywny na miejscu pracy oraz auto. Mile widziane teamy.

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim na adres.

– rekrutacja@injobs.pl, w tytule maila prosimy o wpisanie „Praca ślusarz Brema, imię i nazwisko”

Szukasz przejazdu z pracy busem do Polski?

Kontakt telefoniczny od PN – PT od 08:00-16:00 pod nr 48 517 455 345

Praca w Niemczech od zaraz

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawa z 2002 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 101 poz. 926, ze zmianami).”Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Agencja pracy za granica oferty pracy

Może zainteresuje Cię również

injobs
Twój zaufany partner w pośrednictwie pracy
injobs
Hej ! 👋
W czym możemy pomóc?
12:57
Rozpocznij rozmowę