Praca opieka 24 Niemcy

Praca opieka 24 Niemcy

Szczegóły

Lokalizacja: Berlin, Dusseldorf
Rodzaj zatrudnienia:
Wynagrodzenie: 2000
Waluta:

Pełen opis oferty

Praca opieka 24 Niemcy. Jeśli chodzi o pracę opieki 24 w Niemczech, istnieją wiele możliwości. Niemieckie agencje opieki i firmy oferują wiele stanowisk dla opiekunów osób starszych i niepełnosprawnych. Wymagania dla opiekunów zazwyczaj obejmują doświadczenie w opiece nad osobami starszymi lub niepełnosprawnymi oraz znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym. Pamiętaj, że praca opieki 24 w Niemczech może być wymagająca i może wymagać dostępności przez całą dobę. Jednak jest to szansa na dobrze płatną pracę i możliwość zdobycia cennego doświadczenia w opiece nad osobami starszymi lub niepełnosprawnymi.

Opieka 24 w domu prywatnym, z zakwaterowaniem. Początek pracy koniec lutego. Lokalizacje Berlin, Dusseldorf.

Oferta:

  • Stawki 2000€ netto
  • darmowe zakwaterowanie

Komunikatywny niemiecki 

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawa z 2002 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 101 poz. 926, ze zmianami).”Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Praca w Niemczech

Osoba odpowiedzialna za rekrutację: Daria Młynarczyk, Tel: 607 968 294. Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV na adres email:daria.mlynarczyk@injobs.pl w tytule: „Montaż elektroniki lutowanie, imię i nazwisko”

Agencja pracy w Niemczech

Może zainteresuje Cię również

injobs
Twój zaufany partner w pośrednictwie pracy
injobs
Hej ! 👋
W czym możemy pomóc?
12:57
Rozpocznij rozmowę