Praca monter opon Niemcy

Praca monter opon Niemcy

Szczegóły

Lokalizacja: Regensburg
Rodzaj zatrudnienia:
Wynagrodzenie: 2200
Waluta:
[aplikuj_przycisk]

Pełen opis oferty

Praca monter opon Niemcy. Jako monter opon pracujesz tylko w ciągu dnia, więc nie ma zmian. Przeważnie pomagasz mechanikowi i pracujesz zgodnie z jego wytycznymi. Montujesz opony i przeprowadzasz kontrolę wzrokową, kontrolujesz stan opon (interpretujesz ich zużycie). Montujesz, demontujesz i wyważasz opony. Przygotowujesz także samochód do ustawienia w osi, podnosząc go za pomocą podnośnika lub dźwigu samochodowego, i demontujesz oponę z felgi samochodowej, gdy zakładasz nową oponę, a wszystko to przy prawidłowym użyciu dostępnych narzędzi i maszyn! Są to narzędzia do montażu opon, wyważania, pogłębiania bieżnika i ustawiania zbieżności. A ponieważ opony są ważnym elementem bezpieczeństwa samochodu, nigdy nie tracisz z oczu przepisów dotyczących bezpieczeństwa, higieny i ochrony środowiska oraz nieustannie starasz się uczyć tej pracy.

Zadania:

– wymiana opon samochodowych

– montaż – demontaż kół (wyważanie)

– zakładanie i zdejmowanie alufelg, felg stalowych

– Prace pomocnicze

Oferujemy:

– Min 2200 € netto
– darmowe zakwaterowanie
– bez banku godzin
– możliwość nadgodzin

Wymagania:

– wymagany podstawowy niemiecki

Praca tymczasowa sezonowa za granicą

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim na adres email: karolina.dorflinger@injobs.pl, w tytule maila prosimy o wpisanie „Praca monter opon Niemcy, imię i nazwisko”

Kontakt telefoniczny od PN-Pt od 08:00-16:00 po nr tel. +48 572 363 613

Busy do Niemiec codziennie 

Wysłanie CV do pracodawcy jest jednoznaczne ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustaw z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Najnowsze oferty pracy w Austrii

Może zainteresuje Cię również