Kierowca wózka widłowego Holandia

Kierowca wózka widłowego Holandia

Szczegóły

Lokalizacja: Eindhoven
Rodzaj zatrudnienia:
Wynagrodzenie: 2200
Waluta:
[aplikuj_przycisk]

Pełen opis oferty

Kierowca wózka widłowego Holandia. Praca na 2 zmiany. Jako kierowca wózka widłowego jesteś odpowiedzialny za zaopatrzenie naszych miejsc pracy, a także za załadunek i rozładunek towarów i sprawdzenie, czy opakowanie/części nie są uszkodzone. Twój profil: • Masz doświadczenie w logistyce. • Certyfikat wózka widłowego jest koniecznością. • Reprezentatywna i komunikatywna wobec przewoźników/ klientów i współpracowników. • Gracz zespołowy, ponieważ praca będzie odbywać się w zespole. • Jesteś elastyczny i dokładny. • Jesteś gotów pracować na 2 zmiany. 

Wymagania:

 znajomość niemieckiego lub angielskiego

– samochód 

Oferujemy:
– 20% dodatek za pracę zmianową

–  praca na zmiany w godzinach 6.00-14.15 14.15-22.30

– stawka około 2200€

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV na adres email:
kontakt@injobs.pl w tytule: „Kierowca wózka widłowego Holandia, imię i nazwisko”

Kierowca wózka widłowego Holandia Eindhoven

Co oferujemy: Praca w Eindhoven oznacza pracę w innowacyjnej, przedsiębiorczej firmie, w której „siła” poprzez współpracę” ma kluczowe znaczenie. Przywiązujemy dużą wagę do kolegialnej, przyjemnej pracy atmosfera. Informacje o firmie: Czy chciałbyś przyczynić się do rozwoju branży motoryzacyjnej? W Eindhoven przetwarzamy i montujemy odlewy, odkuwki i zespoły spawalnicze z około 160 kolegami. Na przykład my produkujemy różne części do samochodów ciężarowych oraz części do urządzeń do transportu wewnętrznego, takich jak wózki widłowe. My są również aktywne w budowie butli, zwłaszcza w systemach mocowania kontenerów. Nasi pracownicy mieć pozytywną mentalność pracy i wykazywać inicjatywę. Z nami również będziesz miał dużo miejsca na rozwój osobisty i zawodowy. 

Busy do Holandii z Polski

Kontakt telefoniczny od PN- PT od 08:00-16:00 pod nr Tel: 514 630 888

Prosimy o załączenie klauzuli: „Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez injobs.pl Sp. z o.o. z siedzibą w 11-700 Mrągowo ul. Mazurska 1, będącego administratorem moich danych osobowych do celów związanych z procesem obecnej jak i przyszłych rekrutacji. Kierowca wózka widłowego Holandia

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Szukaj więcej dobrych ofert pracy na stronach naszego serwisu!

Agencja pracy za granicą. Najnowsze oferty pracy

Może zainteresuje Cię również