Cnc + spawanie tig

Cnc + spawanie tig

Szczegóły

Lokalizacja: Duisburg
Rodzaj zatrudnienia:
Wynagrodzenie: 2600
Waluta:

Pełen opis oferty

Cnc + spawanie tig. CNC spawanie to metoda łączenia materiałów za pomocą programowo sterowanych narzędzi spawalniczych. Jest to automatyzowana forma spawania, która zapewnia wyższą precyzję i powtarzalność niż tradycyjne metody spawania. Proces CNC spawania polega na wprowadzeniu programu, który określa ścieżkę narzędzia spawalniczego, temperaturę, prędkość i inne parametry spawania. Dzięki temu procesowi można uzyskać łączenia o wysokiej jakości i powtarzalności. CNC spawanie jest wykorzystywane w przemyśle motoryzacyjnym, lotniczym, maszynowym i w innych branżach wymagających precyzyjnego łączenia materiałów. Wśród najczęściej stosowanych technologii CNC spawania znajdują się spawanie TIG, MIG, MAG oraz plazmowe. Metoda ta wymaga specjalistycznej wiedzy i umiejętności, ale pozwala na znaczne usprawnienie procesów produkcyjnych.

Oferujemy:

– miesięcznie minimalnie 2600€ netto

– darmowe mieszkanie

Wymagania:

– niemiecki lub angielski

– auto

– umiejętność spawania metodą TIG

Agencja Pracy za granicą.

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim na adres email: karolina.dorflinger@injobs.pl, w tytule maila prosimy o wpisanie „Cnc + spawanie tig, imię i nazwisko”

Kontakt telefoniczny od PN-Pt od 08:00-16:00 po nr tel. +48 572 363 613

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia”

Praca Belgia

Może zainteresuje Cię również

injobs
Twój zaufany partner w pośrednictwie pracy
injobs
Hej ! 👋
W czym możemy pomóc?
12:57
Rozpocznij rozmowę